gastblogger

Bloggers gezocht! Eenmalig of structureel bloggen als gastblogger of teamlid? Dan zoeken wij jou!

Geplaatst door

Bloggers gezocht! Meer met Mama groeit en dat is de reden dat ik  opzoek ben naar bloggers om ons gezellige toffe bloggersteam uit te breiden! Wil jij erg graag bloggen maar heb jij niet de tijd en zin om een complete website te maken en bij te houden? Misschien lijkt het je dan wel leuk om ons team te komen versterken! Je hoeft geen Mamablogger te zijn want we hebben verschillende categorieën!

Gastbloggers gezocht

Ik ben opzoek naar vrijwillige bloggers die eenmalig of structureel in teamverband voor Meer met Mama blogs willen schrijven die echt bij Meer met Mama passen,  je kunt je ei kwijt in diverse categorieën. Dus alleen mama hoeft het niet te zijn! Je bent erg vrij om zelf onderwerpen te kiezen, alleen liever geen weekoverzichten, plogs en tags.

Verwachtingen van jou als blogger van ons team

 • Het liefst verwacht ik minimaal twee blogartikelen per maand (minder bespreekbaar), deze blogs zullen op vaste dagen gepubliceerd worden, bij uitzondering de blogs die over besparen gaan. Die plannen we op donderdag in. Lukt dit niet, laat mij dit dan op tijd weten, zodat ik aanpassingen kan doen om de ‘lege plek’ op te vullen.
 • Een blog bestaat uit minimaal 450 woorden, meer woorden mogen altijd!
 • Je bent zelf zwanger, (wens of groot) ouder, of je blogt over beauty.
 • De content die je aanlevert is uniek, evenals foto’s. Heb je geen eigen goede foto dan los ik het voor je op.
 • Je kunt redelijk goede foto’s maken, niet bewogen en vaag.
 • Je deelt je eigen geschreven blogs ook op social media.
 • Je komt afspraken na die gemaakt zijn. Dit is erg belangrijk. Ik heb niets aan iemand die zich niet aan afspraken kan houden.

Wat ik jou kan bieden als blogger voor Meer met Mama?

 • Als je blogs schrijft voor Meer met Mama mag je in elk artikel dat jij hebt geschreven een link plaatsen naar je eigen blog als je die hebt.
 • Als teamlid die structureel blogs schrijft kun je in aanmerking komen voor product reviews maar ook voor uitstapjes om hier vervolgens een blog aan te wijden.
 • Je eigen stukje internet waar jij je ei kwijt kunt aan een leuk aantal bezoekers. Maar zelf niets aan hoeft te doen om de site te onderhouden.
 • Alle artikelen worden op social media gedeeld.
 • Je komt in onze appgroep waar we het gezellig hebben maar ook sparren over onderwerpen en andere dingen.

 

Ben je enthouisiast geworden? Stuur dan een leuk mailtje waarin jij jezelf voorstelt. Ook hoor ik graag je motivatie en de onderwerpen waarover jij wilt bloggen. Ook als dit eenmalig is! Mailen kan naar:

maddy@meermetmama.nl

Liefs Maddy

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *